přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

28.12.2005 22:43 Připomínáme laskavým autorům podmínky užívání serveru MINImax.cz
Drazí autoři,

ač je na to na minimaxu spíše výjimkou, i zde se naleznou lidé, kteří mají pocit, že za práci, čas a peníze, které investujeme do provozu tohoto serveru, který slouží všem jeho uživatelům ZCELA ZDARMA a bez nároku na jakoukoli zpětnou vazbu kromě slušnosti a radosti z případného úspěchu díla, mají nárok diktovat si podmínky fungování a že za to všechno si zasloužíme akorát nadávky a pokud možno - měli bychom my, celá redakce, jít nejlépe někam do pryč.

Samozřejmě respektujeme všechny názory, které nepřekračují hranice slušnosti a zdravého rozumu, u těch, kteří nejsou schopni udržet své jednání v mezích normy, je nutná represe:
Obvykle se jedná o zablokování ip adresy na 3 dny. Pokud se uživatel pokusí toto pravidlo obejít, např. přihlášením z jiné adresy, je mu jeho ban automaticky prodloužen o 3 dny. Pokud se tak stane více než 5x, jsou mu automaticky vymazána všechna díla a je mu zrušen účet.
Možná se Vám to zdá kruté, ale jistě chápete, že je zde nutný vzájemný respekt a za celou dobu existence minimaxu - již to bude rok - tato "pestis" potkala jednoho jediného autora, což svědčí jednak o excelentní duševní úrovni našich autorů a jednak o tom, že administrátoři - stále od začátku stejní - mají své laťky nastavené na docela rozumné hranici.
Kritika je dobrá věc, ale zároveň si přejeme, aby kritika neodradila autory od tvorby či jejího publikování, ale byla přínosnou a motivující ve prospěch uměleckého vývoje autorů, nikoli výsměšnou, zdrcující a hanlivou, proto budeme příspěvky, které mají za cíl jakkoli osobně invektivovat autora, jeho tvůrčí schopnosti či osobnost odstraňovat a každý autor má právo upozornit na příspěvek pod svým či cizím dílem, který je v rozporu se slušností a nesouvisí s názorem na dílo, a požádat o jeho odstranění (minimax není diskuzní server a komentáře u jednotlivých děl se musí týkat výhradně díla samotného; pro ostatní náměty je zde zřízeno přehledné diskusní fórum, kde může kdokoli svobodně vyjádřit svůj názor na jakékoli téma).

Přejeme Vám, ať se vydaří oslavy příchodu nového roku - nepřehánět a šetřit játra i na další dny :-) - a budeme se těšit!
Díky za Vaše díla, díky za Vás talent, díky za rok krásné spolupráce. Máme Vás rádi! :-)

Redakce minimax.cz
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund