přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
Adrianna83, DorrisVanm, Angelia821, JillMelvil, CharlesBra, BQMJerome, WilburnWoz, DougGosse, AguedaEyj, EpifaniaBe, JNIAurelia, CoraWollst, CarenFanti, RexBradfor, ElvinDelmo, vice... + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

08.06.2005 13:21 2000 příspěvků
Ani jsme si nevšimli, ale počet příspěvků překročil již 2 000. A Minimax stále existuje. Vzhledem k tomu, že naše předsevzetí bylo provozovat jej asi tak na tři až čtyři měsíce, zdá se nám, že musíme svůj limit korigovat, protože na Minimaxu se stále objevuje nové a dobré.
Největším a příjemným překvapením je skutečnost, že jsme prakticky nemuseli cenzurně zasahovat. Dvakrát jsme upozornili na autorská práva, dvakrát jsme ponechali trochu kontroverzní fotografii a text a jen jednou jsme zablokovali adresu člověku, který si svou zlobu na krutý svět hodlal vylít v našem Minimaxu. Tak takovouhle „kázeň“ přispěvovatelů jsme nečekali.
A už vůbec jsme nečekali, jak vysokou (většinově) budou mít příspěvky úroveň. To, že se některá hodnocení pohybují v pásmu 8 až 10 hvězdiček, to, že některé příspěvky vyvolají přes deset komentářů, to, že zvláště vynikající díla získají přes desítku hlasujících, to jsme opravdu, opravdu , ale OPRAVDU nečekali.
Na Minimax přicházejí nové výborné tváře, stále přispívají „staré“ a taky výborné tváře…. Jak zvláštní to obrat, když vidíme jen nick či jméno a tváře zůstávají utajeny. Přesto máme pocit, že někteří jsou už „staří známí,“ a tak jak vnímáme umělce okolo sebe, které si díky jejich tvorbě přivlastňujeme do svého soukromí, tak dnes vnímáme i anonymní, avšak pro nás osobní nové přátele z Minimaxu. Snad jsem naše pocity za redakční radu vystihl. Pokud ne, tak se s tím smířím. (No ano, já vím, že nemám na vybranou milí kolegové, tak kdo vaří kafe?......).

Aaron
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.02 sekund