přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
LanAac552, ReneeHardi, EarthaMcCo, JillMelvil, GreggWeise, AstridColl, JohnieHaus, LavonneDee, DwightTimb, Antje0964, HongGebhar, OmerCottma, MichelineL, AndresRasc, DeanStansb, vice... + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

29.05.2007 18:23 Modrý hlas volá
Vážení autoři,

vážení přátelé a příznivci Minimaxu. Přestože většina z Vás se tzv. „nestará o politiku“, bývaly to v minulosti právě umělecké elity, které na okolní svět reagovaly jak svým uměleckým projevem, tak mnohdy občanskou aktivitou. Platí to pro spisovatele, malíře, filmaře a také fotografové (a zvláště váleční zpravodajové) si vydobyli místo pro uznání své práce.

Provozovatel portálu Minimax s potěšením vyhověl žádosti nové vlny politiků, kteří se rozhodli zkusit společenskou diskuzi formou, která je na Minimaxu dávno zavedená. Je to otevřená forma, protože politické portály jsou obvykle buď řízeny redakcemi velkých deníků, nebo jsou specifické, ale vždy „někdo“ rozhoduje o umístění příspěvku. Často autor nenajde v redakci odezvu, a přestože jsou to příspěvky neplacené, nedočká se ani poděkování za svou snahu. Vy všichni víte, že žádné sebemenší dílko nevznikne samo, a že pro jeho uveřejnění musíte vynaložit námahu. Podle typu a rozsahu se to sice liší, ale nikdy to není bez práce.

Mladí lidé, kteří se na nás obrátili, hledají změnu. Dobře si všímají, že stát neplní svou funkci, že lidé jsou k sobě nevraživí, že animozity vrcholových politiků se mění v osobní nenávist a není důležitá idea, ale ponižování protivníka. Otevřený politický portál této nové politické vlny a názvem MODRÝ HLAS sice evokuje spřízněnost k pravicové ODS, ale jak ukazují první články, prostor se svým příspěvkem dostala i členka ÚV ČSSD. Otevřená pluralita názorů je motto redakce Modrého hlasu, který vstupuje na internetový „novinový“ a názorový trh a je to odvaha, která si zaslouží uznání. Přejeme jim vytrvalost, úspěch a hodně příznivců. Budete-li mít zájem shlédnout necenzurované názory a informace, pak stačí kliknout na http://www.modryhlas.cz/.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund