přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
nikdo + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist

Archiv novinek

27.05.2006 17:13 Hodnocení a Top na MINIMAX.cz
Vážení uživatelé,
velmi si vážíme toho, že náš server navštěvujete, posíláte svá díla a komentujete ostatní. To je smyslem našeho serveru.
Bohužel poslední dobou se nám rozmohly podvodná hlasování v příspěvcích, která mají za cíl zvyšovat hodnocení díla v Top 30 a Top měsíce. Na základě toho jsme již jedné uživatelce všechna hlasování vynulovali a nyní zavedli protiopatření a budeme hlasování přísněji kontrolovat. Každému, kdo bude tímto usvědčen z podvodu, bude mu vynulováno hodnocení u všech jeho děl (i kdyby podváděl u jediného).
Doufáme, že to pochopíte, čestných uživatelů se to nedotkne a my tu jsme kvůli umění, ne kvůli honění hlasů.

S pozdravem, redakce MINIMAX.cz

Jeden příklad za všechny:
Uživatel Bruce dnes 27. května 2006 začal okolo 19:00 prohlížet své příspěvky. Nejprve si ohodnotil některá díla, poté si začal zvyšovat "návštěvnost" svých děl. To dělal až do 19:45, kdy své počínání zrychlil a za několik minut dokázal vygenerovat 5000 přístupů na své příspěvky.
Tím však způsobil přetížení serveru, který přestal odpovídat na všechny požadavky, včetně požadavků na ostatní weby, které jsou na tomto serveru umístěny.
Uživateli Bruce byly vynulovány všechny hodnocení a čtenost jeho příspěvků, jeho IP adresa byla zablokována u poskytovatele.

Diskusní fórum
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
26 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.00 sekund